1683 BROWN ANTIQUE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 1683 |
| Color | BROWN |
| Bundle | 6 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 7 |
| Length | 275cm / 108inch |
| Height | 193cm / 76inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 3232kg |
| Block | 1683 |
| Color | BROWN |
| Bundle | 3 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 6 |
| Length | 275cm / 108inch |
| Height | 193cm / 76inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 2770kg |
| Block | 1683 |
| Color | BROWN |
| Bundle | 4 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 6 |
| Length | 275cm / 108inch |
| Height | 193cm / 76inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 2770kg |
| Block | 1683 |
| Color | BROWN |
| Bundle | 5 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 7 |
| Length | 275cm / 108inch |
| Height | 193cm / 76inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 3232kg |